МІРА в КИЄВІ (концерт другий)

щойно повернулася з Палацу Спорту, де відбувся черговий концерт туру ОЕ МІРА. Хоча на афішах і писали “фінальний концерт туру”, але будуть ще два концерти в Криму – завтра та післязавтра. Ось там ми ще і побачимось :-)))

цього разу була у другій фан-зоні, стояла біля звукорежисерського пульту під парканчиком…
Народу було на мій погляд меньше, проте не так спекотно. Розпачалося все це щастя як завжди не дуже вчасно, але ми вже звикли, так що то нічого.  На сцені було кілька камер, так що будемо чекати відео-версію концерта.

ну а тепер про сам концерт – перша частина концерту була майже та сама, що і минулого разу (не буду писати весь перелік пісень, бо це нудно). А потім, коли вони повернулися на перший біз, Вакарчук сказав щось типу : “Ой, щось багато людей бачу с першого концерта, що ж ви не сказали? а ми тут граємо ту саму програму. Ну добре зіграємо щось таке, що ще не грали.” після цих слів послідувала “Там де нас нема”. Взагалі дуже порадували старими піснями –  “Той день”, “Сосни”,  “Вулиця”, “Я до тебе”.

“Холодно” та “Ночі і дні” – дуже кльово вступ зробили.  А перед “Вулицей” Вакар сказав, що присвячує її нашій країні. Вулиця була супер-пупер!!

З Міри була одна з моїх найулюбленіших “Більше не можу без тебе” (в той раз її не було).

ЗЕЛЕНІ ОЧІ знову просто розірвала! ааа, обожнюю цю пісню!!!

концерт тривав біля двох годин, але час дуже швидко проелтів, я і не помітила.

якось так не дуже все систематизовано написала, але піде і так 🙂

ЛЮБЛЮ ОКЕАН! ДЯКУЮ їм ВЕЛИЧЕЗНЕ (до речі “Дякую” не було ):

4 коментарі “МІРА в КИЄВІ (концерт другий)”

4 коментарі

  1. Все було просто wau. Концерт був більше двох годин. Перший був десь 1:20-1:30, що замало. Світло на кшталт коли грали Глорію у 2005, що також приємно вразило. Мені завжди важко описати таке дійство, всім просто раджу бути участником.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *