Які нормлаьні люди ходять в театр з ноутом!?
Тільки не думайте, що я вирішила сводити свою “дитинку” на виставу, просто так вийшло випадково )
аа
Я взагалі хотіла іти на Кін IV в Івана Франка, але ми запізно поїхали за квитками, залишалися найгаліміші місця. Так що взляи тоді на Дон Кіхота в Лесі…
ФОТО ІРИНИ СОМОВОЇ

В основі вистави п’єса «Дон Кіхот» Михайла Булгакова, уривки з інших його п’єс, а також фрагменти щоденників, листування, спогадів письменника та Олени Булгакової, матеріали радянської та світової політичної і художньої хроніки 1938 року.

Минулого (вже позаминулого) року відзначалося 400-річчя з дня виходу легендарного роману Сервантеса «Дон Кіхот». Написаний як пародія на тогочасні лицарські романи, «Дон Кіхот», утім, виявився одним із найпроникливіших та гуманних творів про те, наскільки важко людині відстоювати свої переконання. Усвідомлення художнього твору поза контекстом життя та особистості автора неможливе. Дія вистави Театру російської драми відбувається в Іспанії наприкінці XVI століття і в Москві у 1938 році. Майстер створює п’єсу про лицаря сумного образу. Життя героя Сервантеса у якийсь момент стає символічно співзвучне життю письменника.

Сценографія до вистави стала останньою роботою відомого театрального художника Давида Боровського… Цю постановку створено з ініціативи та за підтримки Посольства Іспанії в Україні. У головних ролях зайняті провідні актори трупи. Дон Кіхота по черзі зіграють Олександр Гетьманський та Юрій Гребельник, а Санчо Пансу — Давид Бабаєв та Віктор Алдошин.

Цікава ідея вистави. Але трохи нуднувато мені щось було.