зранку бачила того хлопця-талісмана, він, як завжди кудись поспішаючи, біжав сходами ескалатора. Давно його не було видно, хоча може я просто не звератла уваги. А він дійсно талісман (чи може ангел?)! думаю саме через нього сьогоднішній день в універі пройшов так добре… 🙂
оголосили автомати по двом предметам. якщо з дискретки це було очікувано, то з матаном – це просто подарунок долі якийсь! я думала, доведеться іти на екзамен (тобто всі новорічні вихідні валятися під ялинкою ВДОМА, вивчаючи конспект і розв’язуючи дурацькі приклади)…в мене вже такий настрій – аби Д отримати. ги, а тут мало того, що автоматом, так ще і С! ) Такі ці викладачі – весь семестр лякають, а потім бац – роблять новорічний подарунок для студентів у вигляді автоматів )) Шкода лише, що заліковки не було із собою, треба буде посатвити на консультації, на яку я не приїду мабуть.

отже, два екзамени з трьох – автоматами (хоча на дискретку може і схожу, якщо настрій буде). Залишається ТОЕ, з якої можна отримувати вже навіть трійку, а степуха все одно має бути…))))

Можна здавати свій квиток на 9 січня і закачувати побільше серій ER :-))